Temsilcilikler - İnova Teknik

İçeriğe git
TEMSİLCİLİKLER
Fortress Technology - Metal Dedektörler
Kuruluşundan beri “kolay kullanım”, “sıra dışı güvenilirlik” ve “eşsiz performans” temel ilkeleri ile üretilen ve ürün çeşitliliği ile müşteri ihtiyacına özel esnek tasarımlar konularında lider metal detektör üreticisidir.
Mekitec - X-Ray Kalite Kontrol Sistemleri
Mekitec, firma kurucularının 20 yılı aşkın tecrübeleri ile, üretim hatlarındaki metal detektörlerinin yerini alacak sadelikte ve maliyette olan çok küçük boyutlara sahip gelişmiş XRay kontrol sistemi üreticisidir.
Yamato - Otomatik Kontrol Terazileri
Industrial Dynamics / Filtec - Kalite Kontrol Ekipmanları
1958 yılından beri faaliyet gösteren Filtec, klasik yöntemlerin dışında çözümler sunarak rakiplerinin yetişemediği hızlara ve doğruluğa ulaşan; şişe ve teneke sıvı dolum hatları için kirlilik, kalıntı, etiket, kapak vb. pek çok alanda kontrol yapan ekipman üreticisidir.
Insort AG - Moleküler Yapı Görüntüleme Sistemleri
Kendine ait patentli “Kimyasal yapı görüntüleme teknolojisi, (Chemical Imaging Technology-CIT)” ile sınıflandırma sistemleri konusunda yeni bir dönem açılmasını sağlayan, konularının uzmanı 2 büyük teknoloji şirketinin ortak girişimi olarak kurulan ürün sınıflandırma makineleri üreticisidir.
Prohaccp - Algılanabilir Ürünler
PROHACCP, gıda ve ilaç endüstrisinde kullanılabilen, metal dedektörü ile algılanabilir ve Xray ile tespit edilebilir ürünler üreticisidir.
WeLoc - Plastik Klipsler
Weloc; gıda ve ilaç endüstrisinde kullanılan, esnek film, metalize film, alüminyum bariyerli film, bez çuval, kraft ambalaj ve karton ambalajların kullanıldıktan sonra en üst seviyede toz ve sıvı sızdırmazlığı sağlayarak tekrar kapatılmasını sağlayan, tekrar tekrar kullanılabilen endüstriyel plastik klips üreticisidir.
Toolflex - Duvar Askı Aparatları
Toolflex Profesyonel Askı Sistemi, Delex Teknik AB'den kaliteli bir İsveç ürünüdür. Toolflex One, nihai takım tutucu sistemi olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş üretim teknolojisi, İskandinav tasarımı ve hepsinden önemlisi hijyen ve kullanıcı dostu olma konusundaki kapsamlı odaklamanın bir sonucudur.
Aricasa

İNOVA TEKNİK
Organize Sanayi Bölgesi Mah. Sırça Cad.
4. Blok, No:6 Tuzla / İSTANBUL
T: 0 216 514 25 80
D: 0 544 280 59 02
E: info@inovateknik.com
Telif Hakkı © 2011-2021 İnova Teknik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön