Toolflex Türkiye - İnova Teknik

İçeriğe git
TOOLFLEX TÜRKİYE
Toolflex - Duvar Askı Aparatları
Toolflex One, nihai takım tutucu sistemi olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş üretim teknolojisi, İskandinav tasarımı ve hepsinden önemlisi hijyen ve kullanıcı dostu olma konusundaki kapsamlı odaklamanın bir sonucudur.
Toolflex Profesyonel Askı Sistemi, Delex Teknik AB'den kaliteli bir İsveç ürünüdür. Delex, ISO 9001: 2008 ve ISO: 14001: 2004 uyarınca kalite sertifikasına sahiptir ve tüm Delex ürünlerinin sürekli olarak yüksek kalite ve fonksiyon standardında üretilmesini sağlar.
Her şey yerli yerinde.
Toolflex Sistemi, fabrikalarda, üretim yerlerinde, restoranlarda, garajlarda ve hatta evlerde dağınıklık yaratan fırça, paspas ve kürekler gibi temizlik ekipmanlarının ve diğer birçok ürünün kolay saklanması için kullanılan basit, esnek alet tutucusudur.
Amacımız, aletlerin organize edilerek daha verimli olmalarına yardımcı olarak müşterilerimiz için değer yaratmaktır.
Toolflex Temizlik ekipmanının saklanması konusunda toparlamak ve en önemlisi de hijyen açısından daha dikkatli olunması gereken yerlerde kolaylık sağlar ve ekipmanın raf ömrünü uzatır.
Ayrıca renk kodları ile de her bölümü ayırabilir her koşula uygun olarak kullanımına olanak sağlar. Kullanım koşulu olarak iki boy üretilmiş olup dilerseniz yan yana ekleyerek de istenilen uzunluğa kadar eklenebilen pratik alet tutucusuna profesyonel tutucunun yanı sıra asma kancaları da ekleyerek istenildiği şekilde kullanımı sağlanır. Bu parçalarımızın sökülmesi ve takılması oldukça pratiktir ve temizliği kolaydır.  Parçalar yıkanabilir ve gıdaya uygundur.
Montajı ve dizaynı kolay kullanımı hızlı ve pratiktir. Bu sebepten birçok gıda firması ve restoran tarafından tercih edilmektedir.
İNOVA TEKNİK
Organize Sanayi Bölgesi Mah. Sırça Cad.
4. Blok, No:6 34956 Tuzla / İSTANBUL
T: 0 216 514 25 80
E: info@inovateknik.com
Telif Hakkı © 2011-2023 İnova Teknik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön