Fortress Türkiye - İnova Teknik

İçeriğe git
FORTRESS TÜRKİYE
Fortress Türkiye, Fortress Technology
1996 yılında Kanada’da Dino Rosati and Steve Gidman tarafından bir garajda kurulmuş olan Fortress Technology bugün 50’den fazla ülkede temsilciliğe sahip, endüstriyel metal dedektörlerinde tasarım, üretim ve satışta dünya lideri konumunda bulunan bir şirkettir.
Fortress Türkiye
Gıda, ilaç, plastik, ağaç ve tekstil endüstrilerinde kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Fortress Technology, geliştirdiği yenilikler ve teknik üstünlükler ile tarama hassasiyetinin arttırılmasını sağlamış bununla birlikte ürün firelerinin asgari düzeye çekilmesini ve işletme maliyetlerinin düşürülmesini sağlamıştır.
Fortress Technology, pazardaki en pratik ve fonksiyonel metal dedektörü çözümlerini sunmaktadır.
İlk tasarımdan kurulum ve işletmeye almaya kadar tüm modeller oldukça yalın ve kolay kullanımlıdır. Ürün tanıtımı, kalibrasyon, testler ve kullanım özel bir eğitim almayı gerektirmeden kolayca yapılabilir.
Sıra dışı güvenilirlik
Pazardaki en yakın rakibine oranla %50-60 oranında daha az parça içeren, mükemmel termal verimliliğe sahip üstün tasarımı ile Fortress dedektörleri sıra dışı sağlam ve güvenilir olduklarını ispatlamıştır. Otomatik dengeleme sistemi ile bir dondurucunun girişinden bir pişirme fırının girişine kadar konumlandırılabilecek değişik  ve zorlu ortam koşullarında herhangi bir manuel ayar yapılmasına gerek kalmaz.
İLGİLİ ÜRÜNLER
Üstün özellikleri, dayanıklı tasarımı, kendi kendine kalibrasyon özellikleri ile Fortress dedektörlerinin prerformansı eşsizdir.
Fortress Türkiye
İNOVA TEKNİK
Organize Sanayi Bölgesi Mah. Sırça Cad.
4. Blok, No:6 34956 Tuzla / İSTANBUL
T: 0 216 514 25 80
E: info@inovateknik.com
Telif Hakkı © 2011-2023 İnova Teknik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön