Ekmek Poşeti Ağzı Kapatma, Bağlama Aparatı - İnova Teknik

İçeriğe git
EKMEK POŞETİ AĞZI KAPATMA
Açık torbaların ağzını kapatmak için WeLoc Detectable klipslerinin kullanılması; gıda, içecek ve ilaç üreticilerinin yabancı maddeler yoluyla bulaşma olasılığını azaltmalarını sağlar. Ayrıca, müşterilerde yaralanma riskini en aza indirir, üretim teçhizatı hasarının engellenmesine yardımcı olur, ürünlerin geri çağrılmasını ve firma itibarının zedelenmesini önler.
Ekmek Poşet Ağzı Kapatma
Birçok evcil hayvan ürünü, WeLoc klipsleri sayesinde hızlıca ve kolaylıkla kapatılabilir, böylece torbadaki kötü kokunun evinize yayılması da engellenmiş olur. Balık ve kuş yemlerinde bile, WeLoc klipsleri size çözüm sunar.

Büyük evcil hayvan gıdası torbalarının ağzını kapatmak için torbanın ağzını hızlı ve kolay bir şekilde sıkıca kıstıran WeLoc Gripper PA100 klipsini tercih edin. Gerekirse, düğmeyi bir kez döndürerek torbayı tekrar kullanana dek klipsi kilitleyebilirsiniz, böylece torbanın içindekileri meraklı patiler ve afacan çocuklardan koruyabilirsiniz.

Standart WeLoc PA düz klipsler daha küçük torba ve poşetler için idealdir. İhtiyacınız olduğunda kolayca açılıp kapatılır. Benzersiz patentli klipsi ve esnek menteşesi sayesinde yüzlerce defa kullanılabilir. Torbanın üst kısmını katlayıp parmaklarınızın birbirine dolanması yerine, bir WeLoc klipsi alın ve kapatın gitsin.

WeLoc Scoop farklı boyutlarda kaşık eklentisi seçeneği bulunan bir klips modelidir. Bu klipsler, evcil hayvan ürünlerinin hem ölçülmesi hem de ambalajlarının kapatılması için muhteşem bir çözüm sunar. Torbayı tekrar lazım olana dek sıkıca kapatmadan önce içindekileri servis etmek için kullanışlı kepçeyi kullanın.

Evcil hayvan sektöründe kullanabilen WeLoc klipslerinin farklı standart renkleri mevcuttur. Toptan ticari promosyonlarda, yenilikçi bir promosyon amacıyla çoğu ürüne 4'e kadar farklı renkte baskı yapılabilir.

İsveç'te yüksek kaliteli malzemelerden üretilen klipsleri gıda için güvenli, son derece güçlü ve uzun ömürlüdür. Kalite güvenceniz için, WeLoc ürünleri ISO/TS 16949:2009 & 14001 sertifikasına sahiptir.
İNOVA TEKNİK
Organize Sanayi Bölgesi Mah. Sırça Cad.
4. Blok, No:6 34956 Tuzla / İSTANBUL
T: 0 216 514 25 80
E: info@inovateknik.com
Telif Hakkı © 2011-2023 İnova Teknik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön